50 kníh za 50 €

Milí čitatelia, pripravili sme špeciálnu vianočnú akciu pre školy, inštitúcie, firmy, ale aj jednotlivcov. Pri kúpe 50 a viac kusov knihy Lovci mamutov alebo Prvá kniha o Bratislave získate každý kus iba za 1 €.

Ak vás táto ponuka knižiek zaujala, kontaktujte nás na čísle 0911 966 815 alebo emailom na info@vydavatelstvorak.sk.

V tejto špeciálnej vianočnej akcii je možné oba tituly kombinovať, takže ak zamýšľate niekoho nimi obdarovať, môžete to urobiť dokonca dvakrát.


Po veľkom úspechu 1. vydania je 19 strhujúcich príbehov o dejinách územia Slovenska v praveku, o osudov pravekých ľudí, ako aj ich objaviteľov znova dostupných.

Knihu pre mladšie publikum Lovci mamutov inšpirovalo nadšenie nad objavovaním praveku, nad jedinečnými osudmi bádateľov a ich objavov, ale aj nad vlastným poznávaním najstaršej histórie. Rozprávanie doplnené ilustráciami od Jozefa Cesnaka sa nezastavilo pri lovcoch zo staršej doby kamennej, ale plynule pokračovalo až do staroveku, na samý okraj rímskej kapitoly slovenskej histórie.

Prvú knihu o Bratislave si vychutná každý bez ohľadu na to, odkiaľ pochádza. Pavel Dvořák sa v nej zaoberá bratislavskými dejinami, ktoré sú však také výnimočné a obsažné, že sú to dejiny Slovenska späté s Maďarskom, Rakúskom, Českom, nezriedka s Poľskom, dejiny, ktoré sa odohrávali v Európe a sú neoddeliteľnou časťou európskej histórie.

Cyklus Knihy o Bratislave vychádza zo starších kníh Pavla Dvořáka, ale je obohatený o nové práce historikov. Kniha je bohato ilustrovaná farebnými i čiernobielymi fotografiami, ako aj staršími kresbami a maľbami Albína Brunovského.

Akcia platí do Vianoc 2021.

Komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.