PF 2017 a besedy v Košiciach

Všetko dobré do roku 2017

Milí čitatelia,
v prvom rade Vám chcem v mene celého Vydavateľstva Rak zaželať všetko dobré do nového roka. Verím, že bude úspešný a šťastný. Rok 2016 rozhodne bol. Dovoĺte, aby som zhrnul míľniky roku 2016 vo Vydavateľstve Rak

Ešte raz Vám ďakujeme za Vašu priazeň v roku 2016!

 

Besedy v Košiciach – potulky mestom Košice

V rámci akcie Potulky mestom Košice som prišiel do Košíc aby som sa prihovoril čitateľom. Akcia je už v plnom prúde, v piatok sme mali dve besedy, dnes sedem a zajtra dalších šesť. Pokiaľ sa nachádzate v blízkosti Košíc zastavte sa, budeme sa tešiť. Na besedách taktiež predávame knihy za akciové ceny a samozrejme ich všetky podpíšem. Téma besied sú príbehy najmä z novej knihy – Slovensko v čase tureckých vojen

Potulka mestom Košice je na tému ALŽBETINA ULICA. Každý turnus trvá 40 minút v uliciach Košíc a následne sa presúva do nádhernej siene bývalej Kráľovskej súdnej tabule, kde rozprávam.
Začína sa pred Štátnou vedeckou knižnicou na Hlavnej 10 o: 12:00, 14:00, 15:30 a 17:00.
Ak sa nenachádzate v blízkosti nezúfajte, po prvýkrát púšťame besedy na živo cez Facebook. Po živom odvysielaní zostávajú aj naďalej na internete. Nevysielame každú besedu, predsa len 15 besied je príliš. Na internete je jedna piatková a jedna sobotňajšia. Zajtra odvysielame jednu nedeľnú.

Teším sa na stretnutie

 

 

Pavel Dvořák

 

Komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.