Krst knihy Stopy dávnej minulosti 8 na fotografiách

V piatok 18. novembra predpoludním priviezli do skladu Vydavateľstva RAK v Báhoni novú knihu Pavla Dvořáka, Stopy dávnej minulosti 8, Smrť sultána Sulejmana. Už o niekoľko hodín ju prví čitatelia slávnostne uvítali v preplnenej sále Regionálneho múzea v Mojmírovciach. Krstnou mamou ďalšie zväzku Dejín Slovenska v príbehoch bola Táňa Ivanová z Regionálneho múzea, ktorá nám poslala nasledujúce fotky spolu s krásnym mailom: ” posielam Vám niekoľko fotografií z krásneho stretnutia s pánom Pavlom Dvořákom v Regionálnom múzeu Mojmírovce, kde sme 18. 11. 2016 spoločne uviedli do života ôsmy diel zo série kníh Stopy dávnej minulosti. Dostalo sa mi tej cti, byť krstnou mamou tejto knihy. Knihe ešte raz prajem veľa čitateľov, ktorí by sa určite tešili aj na ďalšie prípadné pokračovanie. Beseda sa mimoriadne vydarila.

V mene svojom i svojich kolegov a všetkých návštevníkov besedy veľmi pekne ďakujem za toto skvelé stretnutie.”

img_0004img_0005img_0006img_0014krstmaestro-podpisuje-knihupan-dvorak-nam-prednasapan-dvorak-so-svojimi-citatelmipublikumspisovatel-a-jeho-publikum_prvy-okamihspisovatel-knihy-a-citateliazaciname-krstit-osmy-diel-z-kniznej-serie-stopy-davnej-minulosti

Komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.